Archiwa blogu

Nowości w tegorocznej edycji…

Drodzy Uczestnicy i Widzowie „Wiosennego Czarowania” trwają aktualizacje informacji dotyczących IX edycji festiwalu, prosimy uzbrójcie się w cierpliwość, newsy będą pojawiać się sukcesywnie ale ale… Już możemy zapowiedzieć konkursy towarzyszące:

  • konkurs na film o festiwalu – kategoria 1,5 minutowa i kategoria 3 minutowa /czas trwania piątek-sobota/
  • konkurs piosenki autorskiej podczas nocnego maratonu /sobota noc/
  • konkurs na zdjęcie festiwalowe -moment,postać,sytuacja /piątek-niedziela/
  • konkurs na najaktywniejsze środowisko/zespół podczas festiwalu /piątek-niedziela/

Regulaminy konkursów wkrótce.

 

Słodkie WCz 2018 ;)

Aby Wasze przygotowania do tegorocznego Wiosennego Czarowania były odpowiednio dynamiczne przygotowujemy wspólnie z firmą Pomianowski z Milanówka smakowity element stymulujący szare komórki… Ciekawe kto się domyśli jaki to element ;)

Taki mały przedfestiwalowy konkursik;) Kto zgadnie co to za „element” …

 

IX Wiosenne Czarowanie 2018

Czuwaj!

Trwają przygotowania do kolejnej edycji Wiosennego Czarowania. W tym roku tematem przewodnim jest bezpieczna i odpowiedzialna/ekologiczna turystyka „W drogę z Nami” to tegoroczne hasło, mamy również dla Was nowe propozycje programowe i jak co roku gorące i czekające serca. Matecznikiem Festiwalu pozostanie ZSZ nr 1 „Jedynka” ale większość naszych działań skumuluje się w ratuszu naszego miasta Legionowa. Tam będą odbywać się występy konkursowe zuchów oraz kategorii open podobnie jak koncerty festiwalowe oraz projekcja filmu „Ptaki Ptakom”.

Zgłoszenia gromad/zespołów i drużyn przyjmujemy do 31.03.2018 czekamy na Was !